loading

Creative thinking and personal approach, which comprising of personalities coming from different fields.

Woody Allen

„It is impossible to travel faster than light, and certainly not desirable, as one’s hat keeps blowing off.“

Miroslav Horníček

„You cannot sum experiences, an experience does not have a length or width. It only has – or hasn´t – a depth.”

John C. Maxwell

“Great goals can be achieved only by joining many people together.“

<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
<span>Client</span>
Luboš Hübner

booking

Pavel Višňovský

tel.: +420 606 838 927

Michael Marek

Michael Marek

tel.: +420 724 315 383

Rostislav Janků

Rostislav Janků

tel.: +420 224 210 121

Media relations Vztahy s médii jsou nedílnou součástí různorodého PR života a práce s informacemi je náš denní chleba. Jsme v neustálém kontaktu s nejčtenějšími periodiky v České republice což nám umožňuje výhodnější pozici při vyjednávání Vaší publicity. Zajistíme veškeré podklady pro Váš výsledný mediální obraz tak, aby byly všechny strany spokojené.
Tvorba webu Rozjíždíte své podnikání a potřebujete vytvořit webové stránky? Nejste spokojení se stávajícím designem a hledáte nové řešení? Jsme si vědomi toho, že úspěšnost ideálních webových stránek je mixem kvality technického a grafického zpracování a to nikoli na úkor ceny. Neváhejte nás proto oslovit s Vaší představou a nezapomínejte, že právě tady si Váš potenciální klient utváří první dojem.
Produktová komunikace Definice z učebnic ekonomie praví jasně: "Kvalitní výrobek, který je podpořen dobrou reklamou si vždy najde svého kupce." My si dovolujeme tvrdit, že dobrých reklam už je na trhu mnoho, ale těch opravdu kvalitních je stále nedostatek! Jakákoli podoba reklamy (tištěná, online, radio, TV) si zaslouží být originální, kreativní a správně cílená. To pro nás nejsou jen hesla, ale závazek!
HR Marketing Motorem každé úspěšné firmy na trhu jsou její lidé. Ať už stávající zaměstnanci či potenciální noví uchazeči o místo ve Vaší společnosti, vždy se snažíme, aby to byli správně motivovaní lidé, hladoví po úspěchu, seberealizaci a zároveň perfektní týmoví hráči. S originalitou nám vlastní, zajistíme, aby právě tyto osobnosti nevyhledávali štěstí u Vaší konkurence.
Online komunikace Internet, jakožto nejvíce se rozvíjející fenomén 21. století a zároveň místo pro sběr důležitých informací, reklamních sdělení či kontaktu s širokou veřejností. Místo, kde tráví svůj volný čas naprostá většina z nás, a proto je velice důležité umět s tímto nástrojem efektivně pracovat, abyste ovládli tento virtuální svět a nezapadli v historii milionů zbytečných dat.
Monitoring Jedna z nejdůležitějších složek efektivního cílení PR a reklamy je její zpětná odezva. Abychom mohli posoudit, kterou cestou se vydáme, potřebujeme znát její skutečný směr. Sbíráme pro Vás skutečná data denního tisku, TV, internetu i sociálních sítí a pomáháme tak zvyšovat dosah Vaší kampaně.
Strategická komunikace Kdo jsou Ti, co budou konzumovat Vaše výrobky. Ti, co budou vyhledávat Vaše služby. Ti, co budou potřebovat Vaše rady. Analyzujeme klíčové zákazníky všech našich klientů a společně budujeme dlouhodobé pozitivní vnímání jejich značky a posilujeme její zvuk a sílu na trhu.

Contact form

Write to us

Address

JARO EVENT s.r.o.

 • Purkyňova 74/2
  110 00 Praha 1
  Česká republika
  IČ: 03204421
  DIČ: CZ03204421
 • Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka č. 227598
 • +420 224 210 121
 • info@jaroevent.com